Rezervace on-line

V.I.P. Limousine service

Luxusní Family Hotel ROYAL PALACE je dokonalým místem pro zákazníky, kteří ocení jedinečnou kombinací luxusu a stylu. Hotel se nachází přímo na Malé Straně, nedaleko Pražského hradu a dalších nejdůležitějších zajímavostí stověžaté Prahy. Pro zvýšení našeho servisu Vám velice rádi nabízíme V.I.P. Limousine service. Kvalita a dokonalost našich vozů je na nejvyšší možné dostupné úrovni.

Váš osobní řidič Vás rád vyzvedne na letišti a doveze přímo do hotelu jedinečným Bentley Arnage 6,75 Twin Turbo nebo Rolls Royce Phantom - dle možnosti

Velice rádi Vám poskytneme další veškeré informace a také můžeme zařídit soukromou projížďku Prahou těmito jedinečnými vozy i s osobním průvodcem, dle dostupnosti.

Transfer zdarma nabízíme při rezervaci ubytování v našem prezidentském aparmánu při pobytu na 3 a více nocí pro obě cesty zdarma.

Neplatí při rezervaci přes cestovní kancelář nebo jiné portály ale výhradně při rezervaci ubytování na vlastním webu hotelu!

Přijďte a využijte našich nabízených služeb.

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.